top of page
687b99_9f2d49d571d94abc8f7e584343781c1d
22
11

MAĞAZA AÇMANIN EN KOLAY YOLU: SİSTEM MOMENTUM

 

- Momentum neden “Mağaza Açmanın En Kolay Yolu” ?

 

Momentum sistemi; cafe, restaurant, simit sarayları, mağaza vitrinleri v.b. yerlerde kullanılan bir vitrin camlama sistemi. Kullanımı çok basit. Bu yüzden “Mağaza açmanın en kolay yolu” diye ironik bir slogan kullandık. Kanadın bir tanesinden iterek veya çekerek tüm camları açıp kapatabiliyorsunuz. Kanatlardan her biri, birbiri ile bağlantılı olduğundan, hepsi birlikte hareket ettirilebiliyor. Katlandığında da çok az yer kaplaması, kullanım alanı dar olan yerler için ideal bir çözüm oluşturuyor. Günümüzde alışveriş merkezlerinin artması ile birlikte, farklı mağaza ve vitrin uygulamalarının da ön plana çıktığını görüyoruz. Modern alışveriş merkezleri de kendilerini eski “çarşı” mantığında konumlandırmaya başlıyorlar. Dolayısıyla istenildiği zaman açılan mağaza vitrin sistemleri, mağaza sahiplerine, müşteriye daha kolay ulaşma esnekliğini sağlıyor.

 

- Momentum’un Atrium’dan farkı nedir?

 

Momentum’da tüm kanatlar birbiri ile bağlantı aparatları ile bağlı iken, Atrium’da her kanat bağımsız hareket ediyor. Her iki sistemde de 10 mm. temperli cam kullanılıyor ve camlar çelik pimli taşıma sistemine sahip. Sistemlerin uygulama yükseklikleri birbirinden farklı. Momentum’da maksimum yükseklik 2,5 m., Atrium’da 3m.  Atrium, her kanadın bir park alanında toplanması prensibine dayalı bir sistem. Buna karşılık Momentum’da herhangi bir park alanına ihtiyaç duyulmuyor. Bu da montaj  kolaylığı sağlıyor. Her iki sistem de, eşiksiz ve eşikli olarak kullanılabiliyor.

Etiketler : abcambalkon,cam balkon bursa,bursa pergola tente sistemleri,bursa ab cam balkon,cam balkon,katlanır cam sistemleri,albert genau bayisi,cam balkon bursa hizmet,bursada cam balkon işi yapan.
bottom of page